Strona 1 z 1

Dyplomacja Czechosłowacji

: 09 cze 2026, 23:10
autor: Vratislav Vondráček
Obrazek

Wasza Carska Mość,

Ja Vratislav Vondráček jako prezydent nowo powstałej Československé republiky/Československej republiky chciałbym prosić o nawiązanie przyjaznych stosunków z Imperium Rusowii. Z uwagi na fakt, że obecnie samodzielnie odpowiadam za sprawy związane z dyplomacją, zwracam się z uprzejmą prośbą o życzliwe i pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku.


Z wyrazami szacunku, Wasza Carska Wysokość,
S pozdravem, Vaše Carské Veličenstvo,
S pozdravem, Vaša Cisárska Výsosť,

Prezydent Czechosłowackiej Republiki,
Prezident Československé republiky,
Prezident Československej republiky,

Vratislav Vondráček

Re: Dyplomacja Czechosłowacji

: 10 cze 2026, 0:45
autor: Tomasz I
Ekscelencjo ,
Nie widzę żadnych przeciwwskazań aby nie nawiązywać stosunków dyplomatycznych między naszymi narodami.
Bardzo proszę, odpowiedz mi coś o swoim kraju, np. na jakim kontynencie się znajduje?

Re: Dyplomacja Czechosłowacji

: 10 cze 2026, 10:17
autor: Vratislav Vondráček
Tomasz I pisze: 10 cze 2026, 0:45 Ekscelencjo ,
Nie widzę żadnych przeciwwskazań aby nie nawiązywać stosunków dyplomatycznych między naszymi narodami.
Bardzo proszę, odpowiedz mi coś o swoim kraju, np. na jakim kontynencie się znajduje?
Wasza Carska Mość,

Jestem bardzo wdzięczny za pozytywne rozpatrzenie! Więc tak moja Československá republika planuje dołączyć do kontynentu Vaarlandu by znaleźć się wspólnocie z innymi państwami, Moja republika będzie osadzona w czasach współczesnych lecz z mieszanką od lat 60tych do 80tych, Granice Československá są osadzone w latach 20lecia międzywojennego jakby nie było rozbiorów w 1938r.

Obrazek

Republika się powoli rozwija ale z czasem będzie więcej rzeczy więc zapraszam Waszą Carską Mość wraz z carską rodziną kiedyś na podróż turystyczną po Československu jak moje państwo dobrze się rozwinie.

Re: Dyplomacja Czechosłowacji

: 10 cze 2026, 13:06
autor: Tomasz I
Nie omieszkam odwiedzić Czechosłowację.
Bardzo miło że wybrałeś Vaarland. Może będziemy sąsiadami.

Re: Dyplomacja Czechosłowacji

: 10 cze 2026, 21:25
autor: Vratislav Vondráček
Tomasz I pisze: 10 cze 2026, 13:06 Nie omieszkam odwiedzić Czechosłowację.
Bardzo miło że wybrałeś Vaarland. Może będziemy sąsiadami.
Planuję osadzić Czechosłowacje tutaj w tym miejscu. Oczywiście po tym jak wszystkie państwa Vaarlandu pozytywnie rozpatrzą to na Radzie w przyszłości.
Obrazek

Re: Dyplomacja Czechosłowacji

: 11 cze 2026, 0:46
autor: Tomasz I
Życzę powodzenia.

Re: Dyplomacja Czechosłowacji

: 11 cze 2026, 1:45
autor: Vratislav Vondráček
Tomasz I pisze: 11 cze 2026, 0:46 Życzę powodzenia.
Dziękuję bardzo! Waszej Carskiej Mości!