Dyplomacja Czechosłowacji

Awatar użytkownika
Vratislav Vondráček
Posty: 20
Rejestracja: 07 maja 2026, 15:41

Dyplomacja Czechosłowacji

Post autor: Vratislav Vondráček »

Obrazek

Wasza Carska Mość,

Ja Vratislav Vondráček jako prezydent nowo powstałej Československé republiky/Československej republiky chciałbym prosić o nawiązanie przyjaznych stosunków z Imperium Rusowii. Z uwagi na fakt, że obecnie samodzielnie odpowiadam za sprawy związane z dyplomacją, zwracam się z uprzejmą prośbą o życzliwe i pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku.


Z wyrazami szacunku, Wasza Carska Wysokość,
S pozdravem, Vaše Carské Veličenstvo,
S pozdravem, Vaša Cisárska Výsosť,

Prezydent Czechosłowackiej Republiki,
Prezident Československé republiky,
Prezident Československej republiky,

Vratislav Vondráček
Awatar użytkownika
Tomasz I Stempel
Jego Cesarska Mość
Posty: 340
Rejestracja: 20 lut 2026, 21:26

Re: Dyplomacja Czechosłowacji

Post autor: Tomasz I »

Ekscelencjo ,
Nie widzę żadnych przeciwwskazań aby nie nawiązywać stosunków dyplomatycznych między naszymi narodami.
Bardzo proszę, odpowiedz mi coś o swoim kraju, np. na jakim kontynencie się znajduje?


Awatar użytkownika
Vratislav Vondráček
Posty: 20
Rejestracja: 07 maja 2026, 15:41

Re: Dyplomacja Czechosłowacji

Post autor: Vratislav Vondráček »

Tomasz I pisze: 10 cze 2026, 0:45 Ekscelencjo ,
Nie widzę żadnych przeciwwskazań aby nie nawiązywać stosunków dyplomatycznych między naszymi narodami.
Bardzo proszę, odpowiedz mi coś o swoim kraju, np. na jakim kontynencie się znajduje?
Wasza Carska Mość,

Jestem bardzo wdzięczny za pozytywne rozpatrzenie! Więc tak moja Československá republika planuje dołączyć do kontynentu Vaarlandu by znaleźć się wspólnocie z innymi państwami, Moja republika będzie osadzona w czasach współczesnych lecz z mieszanką od lat 60tych do 80tych, Granice Československá są osadzone w latach 20lecia międzywojennego jakby nie było rozbiorów w 1938r.

Obrazek

Republika się powoli rozwija ale z czasem będzie więcej rzeczy więc zapraszam Waszą Carską Mość wraz z carską rodziną kiedyś na podróż turystyczną po Československu jak moje państwo dobrze się rozwinie.
Awatar użytkownika
Tomasz I Stempel
Jego Cesarska Mość
Posty: 340
Rejestracja: 20 lut 2026, 21:26

Re: Dyplomacja Czechosłowacji

Post autor: Tomasz I »

Nie omieszkam odwiedzić Czechosłowację.
Bardzo miło że wybrałeś Vaarland. Może będziemy sąsiadami.


Awatar użytkownika
Vratislav Vondráček
Posty: 20
Rejestracja: 07 maja 2026, 15:41

Re: Dyplomacja Czechosłowacji

Post autor: Vratislav Vondráček »

Tomasz I pisze: 10 cze 2026, 13:06 Nie omieszkam odwiedzić Czechosłowację.
Bardzo miło że wybrałeś Vaarland. Może będziemy sąsiadami.
Planuję osadzić Czechosłowacje tutaj w tym miejscu. Oczywiście po tym jak wszystkie państwa Vaarlandu pozytywnie rozpatrzą to na Radzie w przyszłości.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tomasz I Stempel
Jego Cesarska Mość
Posty: 340
Rejestracja: 20 lut 2026, 21:26

Re: Dyplomacja Czechosłowacji

Post autor: Tomasz I »

Życzę powodzenia.


Awatar użytkownika
Vratislav Vondráček
Posty: 20
Rejestracja: 07 maja 2026, 15:41

Re: Dyplomacja Czechosłowacji

Post autor: Vratislav Vondráček »

Tomasz I pisze: 11 cze 2026, 0:46 Życzę powodzenia.
Dziękuję bardzo! Waszej Carskiej Mości!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gabinet Jego Cesarskiej Mości”