Niecierpliwie czekam na odpowiedź!
Rozmowa z Ambasadorem CN
- Aleksandr Fiodorowicz Kierienski • Stempel
- Posty: 162
- Rejestracja: 13 sie 2023, 0:22
Rozmowa z Ambasadorem CN
Szanowny Panie @Friedrich von Baden , ja się chętnie jako Minister Gospodarki dowiem więcej o tym raporcie, który wysmarowali panowie z panem @Borys Zamycki na temat złóż i jakiś link też bym chętnie zobaczył, jeśli to możliwe
)
Niecierpliwie czekam na odpowiedź!
Niecierpliwie czekam na odpowiedź!
- Fryderyk Orański • Stempel
- Posty: 269
- Rejestracja: 05 wrz 2023, 17:24
Re: Rozmowa z Ambasadorem CN
Oczywiście udzielę z chęcią Panu Ministrowi wszelkich informacji.Aleksandr Fiodorowicz Kierienski pisze: 16 lip 2024, 20:26 Szanowny Panie @Friedrich von Baden , ja się chętnie jako Minister Gospodarki dowiem więcej o tym raporcie, który wysmarowali panowie z panem @Borys Zamycki na temat złóż i jakiś link też bym chętnie zobaczył, jeśli to możliwe)
Niecierpliwie czekam na odpowiedź!![]()
Zbieranie danych i badanie ziem Rusowii trochę zajęło. Była to wymagająca praca. Udało się. Myślę, że Rusowia jak i Niemcy będą mogły z tego skorzystać.
Chciałbym aby niemieckie przedsiębiorstwa zawarły z Rusowią umowy dające naszym firmom prawa do wydobycia surowców.
/-/ Sanctitas Vestra Albertus
Pontifex Maximus et Servus Servorum Dei,
Patriarcha et Episcopus Rotriae etc. etc. etc
Rex Poloniae, Magnus Dux Lithuaniae

Pontifex Maximus et Servus Servorum Dei,
Patriarcha et Episcopus Rotriae etc. etc. etc
Rex Poloniae, Magnus Dux Lithuaniae

- Aleksandr Fiodorowicz Kierienski • Stempel
- Posty: 162
- Rejestracja: 13 sie 2023, 0:22
Re: Rozmowa z Ambasadorem CN
Oczywiście, choć musimy jeszcze ustalić podział łupów 
75% dla Rusowii, 25% dla Niemiec?
75% dla Rusowii, 25% dla Niemiec?
- Fryderyk Orański • Stempel
- Posty: 269
- Rejestracja: 05 wrz 2023, 17:24
Re: Rozmowa z Ambasadorem CN
Jeszcze przed mianowaniem Ekscelencji Ministra w rozmowach z władzami Rusowii przewijał się bardziej powiedzmy sprawiedliwy podział surowców. Oczywiście odpowiednio wynagrodzony rusowskimi rublami.Aleksandr Fiodorowicz Kierienski pisze: 21 lip 2024, 12:57 Oczywiście, choć musimy jeszcze ustalić podział łupów
75% dla Rusowii, 25% dla Niemiec?![]()
/-/ Sanctitas Vestra Albertus
Pontifex Maximus et Servus Servorum Dei,
Patriarcha et Episcopus Rotriae etc. etc. etc
Rex Poloniae, Magnus Dux Lithuaniae

Pontifex Maximus et Servus Servorum Dei,
Patriarcha et Episcopus Rotriae etc. etc. etc
Rex Poloniae, Magnus Dux Lithuaniae

- Aleksandr Fiodorowicz Kierienski • Stempel
- Posty: 162
- Rejestracja: 13 sie 2023, 0:22
Re: Rozmowa z Ambasadorem CN
Rozumiem. Co w takim razie CN jest w stanie nam zaproponować w sprawie podziału?
- Fryderyk Orański • Stempel
- Posty: 269
- Rejestracja: 05 wrz 2023, 17:24
Re: Rozmowa z Ambasadorem CN
Proponuję tak. Np. IG Farben podpisuje z Rusowią umowę na wydobycie ropy w jakimś miejscu. 50% wydobytej ropy idzie dla Was, 50% dla nas.Aleksandr Fiodorowicz Kierienski pisze: 21 lip 2024, 23:16 Rozumiem. Co w takim razie CN jest w stanie nam zaproponować w sprawie podziału?
Wartość umowy określiłbym powiedzmy na 500-600 RUR za roczną licencję na wydobycie.
Do tego przecież Skarb Państwa Rusowskiego zyska pieniądze za każdy mój post jaki publikuję na waszym forum. Więc będziecie mieli zysk dla państwa z tego, że ja będę u Was pisał posty dotyczące wydobycia i dotyczące narracji.
Taka jest moja propozycja, oferta ws. wydobycia ropy.
/-/ Sanctitas Vestra Albertus
Pontifex Maximus et Servus Servorum Dei,
Patriarcha et Episcopus Rotriae etc. etc. etc
Rex Poloniae, Magnus Dux Lithuaniae

Pontifex Maximus et Servus Servorum Dei,
Patriarcha et Episcopus Rotriae etc. etc. etc
Rex Poloniae, Magnus Dux Lithuaniae

- Aleksandr Fiodorowicz Kierienski • Stempel
- Posty: 162
- Rejestracja: 13 sie 2023, 0:22
Re: Rozmowa z Ambasadorem CN
No cóż, propozycja Szanownego Pana brzmi sensownie i logicznie, więc się całkowicie zgadzam.
Proponuję toast za przyjaźń rusowsko-niemiecką
Za udane wspólne interesy
)
Proponuję toast za przyjaźń rusowsko-niemiecką
Za udane wspólne interesy