Prośba o włączenie w skład Senatu

Awatar użytkownika
Mirosław Lancaster Stempel
Posty: 2
Rejestracja: 22 cze 2026, 21:55

Prośba o włączenie w skład Senatu

Post autor: Mirosław Lancaster »

Wasza Cesarska Mość,
Przychodzę przed Majestat Waszej Cesarskiej Mości z uniżoną prośbą o powołanie mnie w skład Senatu Rządzącego. Jako senator chciałbym służyć Imperium Rusowii i czynnie wspierać jego rozwój. Swoje zaangażowanie chciałbym skupić na sferze ustawodawczej, tworząc nowoczesne akty prawne i projekty ustaw służące dobru państwa.
Z wyrazami szacunku,
M. Lancaster
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gabinet Jego Cesarskiej Mości”