nazywam się Iwan Paliwow i w świecie mikronacji jestem niecałe dwa tygodnie. Całe to uniwersum było czymś czego szukałem od zawsze i cieszę się że mogę się w nim realizować z podobnymi ludźmi wokół. Przyjeżdżam do was z innego kontynentu, Nordaty, z nacji o nazwie Dracja. Mam nadzieję na uzyskanie tu obywatelstwa, a także nawiązanie stosunków dyplomatycznych i owocną współpracę na wielu poziomach, z uwagi na zauważalne przeze mnie podobieństwo kulturowe
Zdrawstwuj Rusowio ;)
- Iwan Paliwow
- Posty: 4
- Rejestracja: 14 cze 2026, 21:01
Zdrawstwuj Rusowio ;)
Dzień dobry,
nazywam się Iwan Paliwow i w świecie mikronacji jestem niecałe dwa tygodnie. Całe to uniwersum było czymś czego szukałem od zawsze i cieszę się że mogę się w nim realizować z podobnymi ludźmi wokół. Przyjeżdżam do was z innego kontynentu, Nordaty, z nacji o nazwie Dracja. Mam nadzieję na uzyskanie tu obywatelstwa, a także nawiązanie stosunków dyplomatycznych i owocną współpracę na wielu poziomach, z uwagi na zauważalne przeze mnie podobieństwo kulturowe
nazywam się Iwan Paliwow i w świecie mikronacji jestem niecałe dwa tygodnie. Całe to uniwersum było czymś czego szukałem od zawsze i cieszę się że mogę się w nim realizować z podobnymi ludźmi wokół. Przyjeżdżam do was z innego kontynentu, Nordaty, z nacji o nazwie Dracja. Mam nadzieję na uzyskanie tu obywatelstwa, a także nawiązanie stosunków dyplomatycznych i owocną współpracę na wielu poziomach, z uwagi na zauważalne przeze mnie podobieństwo kulturowe
Re: Zdrawstwuj Rusowio ;)
Witaj Iwanie w Rusowii.
Owszem, kulturowo nasze nacje są podobne.
Zachęcam do zamieszkania i działania.
Owszem, kulturowo nasze nacje są podobne.
Zachęcam do zamieszkania i działania.

- Anastazja Szermietiewa
- Posty: 18
- Rejestracja: 10 cze 2026, 22:34
- Aleksandr Fiodorowicz Kierienski • Stempel
- Posty: 162
- Rejestracja: 13 sie 2023, 0:22
Re: Zdrawstwuj Rusowio ;)
Witam serdecznie i życzę panu powodzenia, a także pańskiego mikronacyjnego snu u nas spełnienia!

- Piotr Suworow • Stempel
- Posty: 290
- Rejestracja: 08 gru 2025, 23:02
Re: Zdrawstwuj Rusowio ;)
Здравствуй дорогой Иван!
Witam serdecznie i w razie potrzeby służę wszelką pomocą.
Witam serdecznie i w razie potrzeby służę wszelką pomocą.

Jego Eminencja Wielce Błogosławiony

Arcybiskup Większy Roskiewski, Biskup Sławogrodzki, Prymas Rusowii