Witam Wszystkich bardzo serdecznie, a nade wszystko Jej Wysokość Cesarzową Marię I .
Nazywam się Thomas von Lisendorff i przybywam do Was z Republiki Bialeńskiej.
Witajcie
- Piotr Suworow • Stempel
- Posty: 289
- Rejestracja: 08 gru 2025, 23:02
Re: Witajcie
Witaj Thomasie! Miło Cię widzieć w Rusowii! 

Jego Eminencja Wielce Błogosławiony

Arcybiskup Większy Roskiewski, Biskup Sławogrodzki, Prymas Rusowii
- Maria von Lisendorff • Stempel
- Jej Cesarska Mość
- Posty: 184
- Rejestracja: 05 wrz 2023, 15:33
- Lokalizacja: Roskwa
Re: Witajcie
Panie Thomasie,
Miło, że zawitał Pan do Rusowii, zwłaszcza z tak ciekawego zakątka jak Republika Bialeńska.
Proszę się czuć swobodnie. Pozdrawiam.
Miło, że zawitał Pan do Rusowii, zwłaszcza z tak ciekawego zakątka jak Republika Bialeńska.
Proszę się czuć swobodnie. Pozdrawiam.


Jej Cesarska Mość Maria Fiodorowna von Lisendorff, z Bożej Łaski Cesarzowa Rusowii
- Bojan Karenin • Stempel
- Graf
- Posty: 73
- Rejestracja: 08 lip 2025, 10:50



