Zdrawstwuj Rusowio ;)
: 15 cze 2026, 17:23
Dzień dobry,
nazywam się Iwan Paliwow i w świecie mikronacji jestem niecałe dwa tygodnie. Całe to uniwersum było czymś czego szukałem od zawsze i cieszę się że mogę się w nim realizować z podobnymi ludźmi wokół. Przyjeżdżam do was z innego kontynentu, Nordaty, z nacji o nazwie Dracja. Mam nadzieję na uzyskanie tu obywatelstwa, a także nawiązanie stosunków dyplomatycznych i owocną współpracę na wielu poziomach, z uwagi na zauważalne przeze mnie podobieństwo kulturowe
nazywam się Iwan Paliwow i w świecie mikronacji jestem niecałe dwa tygodnie. Całe to uniwersum było czymś czego szukałem od zawsze i cieszę się że mogę się w nim realizować z podobnymi ludźmi wokół. Przyjeżdżam do was z innego kontynentu, Nordaty, z nacji o nazwie Dracja. Mam nadzieję na uzyskanie tu obywatelstwa, a także nawiązanie stosunków dyplomatycznych i owocną współpracę na wielu poziomach, z uwagi na zauważalne przeze mnie podobieństwo kulturowe