Strona 1 z 1

Zdrawstwuj Rusowio ;)

: 15 cze 2026, 17:23
autor: Iwan Paliwow
Dzień dobry,
nazywam się Iwan Paliwow i w świecie mikronacji jestem niecałe dwa tygodnie. Całe to uniwersum było czymś czego szukałem od zawsze i cieszę się że mogę się w nim realizować z podobnymi ludźmi wokół. Przyjeżdżam do was z innego kontynentu, Nordaty, z nacji o nazwie Dracja. Mam nadzieję na uzyskanie tu obywatelstwa, a także nawiązanie stosunków dyplomatycznych i owocną współpracę na wielu poziomach, z uwagi na zauważalne przeze mnie podobieństwo kulturowe ;)

Re: Zdrawstwuj Rusowio ;)

: 15 cze 2026, 17:47
autor: Tomasz I
Witaj Iwanie w Rusowii.
Owszem, kulturowo nasze nacje są podobne.
Zachęcam do zamieszkania i działania.

Re: Zdrawstwuj Rusowio ;)

: 15 cze 2026, 18:49
autor: Anastazja Szermietiewa
Dzień dobry.

Re: Zdrawstwuj Rusowio ;)

: 15 cze 2026, 20:02
autor: Aleksandr Fiodorowicz Kierienski
Witam serdecznie i życzę panu powodzenia, a także pańskiego mikronacyjnego snu u nas spełnienia! :) ;)

Re: Zdrawstwuj Rusowio ;)

: 15 cze 2026, 21:16
autor: Piotr Suworow
Здравствуй дорогой Иван!
Witam serdecznie i w razie potrzeby służę wszelką pomocą. :)