Strona 4 z 4

Re: Turniej w Statki

: 16 cze 2026, 19:54
autor: Leszek Ebe-Grüner
Obrazek

Moja wygrana z @Fatima Popow-Chojnacka 1:0

Dziękuje wszystkim za gierkę ;) Czekam do zakończenia rozgrywek ;)