Strona 2 z 4
Re: Turniej w Statki
: 15 cze 2026, 18:02
autor: Tomasz I
Zamykamy listę chętnych.
Zgłosiło się 6 uczestników.
1. Leszek Ebe-Grüner
2. Pavel van der Gibson
3. Tomasz I
4. Fatima Popow-Chojnacka
5. Piotr Suworow
6. Fryderyk Orański.
Rozpoczynamy Turniej.
Re: Turniej w Statki
: 15 cze 2026, 18:08
autor: Fryderyk Orański
VIDEO
Powodzenia życzę wszystkim
Re: Turniej w Statki
: 15 cze 2026, 18:20
autor: Tomasz I
Re: Turniej w Statki
: 16 cze 2026, 13:34
autor: Leszek Ebe-Grüner
@Pavel van der Gibson to co kiedy gramy?
PS.Byle nie dziś po 17:30 bo będę zajęty.
Re: Turniej w Statki
: 16 cze 2026, 15:05
autor: Tomasz I
Tomasz I 0-1 Leszek Ebe-Grüner
Re: Turniej w Statki
: 16 cze 2026, 15:05
autor: Leszek Ebe-Grüner
http://pl.battleship-game.org/id62342634
Wygrana moja 1:0 z
@Tomasz I
Czekam na pozostałych
Re: Turniej w Statki
: 16 cze 2026, 15:14
autor: Tomasz I
Toamsz I 1-0 Pavel van der Gibson
Re: Turniej w Statki
: 16 cze 2026, 15:19
autor: Piotr Suworow
Re: Turniej w Statki
: 16 cze 2026, 15:25
autor: Tomasz I
Tomasz I 1-0 Fatima Popow-Chojnacka
Re: Turniej w Statki
: 16 cze 2026, 15:44
autor: Tomasz I
Tomasz I 1-0 Piotr Suworow